Семінар-навчання головних технологів господарств

12 та 14 вересня 2017 року було організовано та проведено семінар – навчання головних технологів господарств. Тематикою даного навчання було висвітлення організації та ключових моментів проведення комплексу робіт з підготовки ґрунту під посів озимих культур, збирання пізніх та підготовка ґрунту під зяб.

Детальніше

Присутніми були головні технологи господарств, директори підприємств та представники керуючої компанії: керівництво, регіональні технологи та механіки.

Технологи аналізували етапи планування, робочі плани проведення робіт. Визначались з елементами підготовки ґрунту під посів, строками та нормами висіву при посіві озимих культур.

Розглянули схеми та основні моменти внесення рідких комплексних добрив, роботу з післязбиральними рештками культур, методи управління щільністю ґрунту, управління процесами мінералізації. Нагадали біологію  культур в розрізі гібридно-сортового складу.

Регіональні механіки висвітлили основні принципи роботи з налаштуванням ґрунтообробної техніки (турбомакс, дискова борона, глибокорозпушувач, культиватор).

Також були підведені підсумки організації робіт в сезоні 2017 року по догляду за посівами.